UAB "Windowsa"

UAB „Windowsa“ sėkmingai vykdo veiklą nuo 2007 metų.

Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė plastikinių, medinių ir aliumininių langų, durų, vartų konstrukcijų ir kt. produktų prekyba.

Įmonė  turi patirties vykdant stambaus masto valstybinės reikšmės projektus (pvz. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų priimamasis; Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto pastatas ir k.t.).

Įmonė įkurta Lietuvoje, bet didžiąją dalį produkcijos eksportuoja. Konkurencija šioje srityje Lietuvoje yra sunkiai aprėpiama, tačiau UAB “Windowsa” ne tik sugebėjo išsilaikyti, bet ir sėkmingai įsitvirtino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoje.

UAB “WINDOWSA” strateginiai tikslai ir ketinimai

Mūsų misija

Prisidėti prie geresnės mūsų klientų gyvenimo kokybės kūrimo ir pasiūlyti kokybišką produkciją už patrauklią kainą su nepriekaištingu  aptarnavimu.

Mūsų vizija

Būti konkurencinga, profesionalia įmone, siūlančia aukščiausios kokybės produkciją už patrauklią kainą Lietuvos ir užsienio rinkoms.

 

 

 

Geros verslo praktikos principai

Norime pasidžiaugti,  įdiegę UAB “WINDOWSA” įmonėje Kokybės vadybos, Aplinkos apsaugos vadybos bei Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos standartus.

Taip pat gavome teisę būti ypatingojo statinio statybos rangovu.

„Verslo žinių“ rengiamame prestižiniame „Gazelė “ projekte UAB “Windowsa” kasmet buna įtraukta į „Gazelė“  nominantų sąrašą ir pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje.

„Gazelės“ ženklas ir Lietuvoje, ir kitose šalyse jau seniai tapo veiklos kokybės sinonimu, nes renkant nominantus vertinami net ketveri paskutiniai veiklos metai.

Norite išsikviesti specialistą vizitui? Darysite užsakymą? Turite klausimų?

SUSISIEKITE